Vibrační sauna - oscilační masážní kabina

Chcete se cítit lépe a zpevnit přitom svou postavu? Toužíte po redukci tělesného tuku, rádi byste spálili co nejvíce kalorií, ale nemáte čas ani vytrvalost pravidelně cvičit? Cítíte, že se Vaše tělo potřebuje pořádně uvolnit a zrelaxovat? A co Vaše duševní rovnováha – nehodilo by se Vám občas se vším všudy vysadit, na nic nemyslet a oddechnout si? Jestliže toužíte po efektivním hubnutí, ale zároveň si potřebujete pročisit celé tělo i mysl, je pro Vás vibrační sauna tím pravým řešením! Čtěte dále a seznamte se s touto úžasnou novinkou, která se plně vyrovná třeba i naší skvělé lymfodrenáži! Vyzkoušejte ji i Vy!

Vibrační sauna bez páry a vedra aneb jak to funguje

Ano, hubnout se dá skutečně i jinak, než se trápit na posilovacích přístrojích, na běhacím páse nebo v klasické sauně, kde se o člověka v horku a páře pokoušejí mdloby. Stejně jako infra sauna pracuje vibrační sauna jinak než ta klasická. Vibrační sauna je suchá sauna, kterou tvoří vibrující masážní lůžko, suchý a horký vzduch, který byl za použití ionizace zbaven všech škodlivých látek. S vibrační saunou se dostane každému komplexní péče. Vibrující lůžko je naprogramováno na frekvenci pohybů příjemnou našemu podvědomí, proto má podobně jako např. terapeutické lehátko vliv i na psychiku člověka.

Zhubněte bez zbytečné námahy a stresu! Vibrační sauna redukuje hmotnost příjemně!

Vibrační sauna efektivně redukuje tělesnou hmotnost a během jedné procedury spálí kolem 600 kalorií. Ale to není všechno! Ve vibrační sauně probíhá podobně jako při Slim Up Ultra účinná detoxikace organizmu, neboť kombinace tepla a vibrací pozitivně stimuluje ledviny. Toxiny i kyselina mléčná jsou takto zaktivizovanými ledvinami odváděny z našeho těla mnohem rychleji a účiněji. Silný detoxikační efekt má také zrychlení krevního a lymfatického oběhu.

Zdraví je sice nejdůležitější hodnotou, ale každý jistě přivítá, bude-li vynikat též tělesnou krásou. A vibrační sauna Vaši krásu účinně podporuje! S vibrační saunou docílite nejen menší tělesné hmotnosti, ale stejně jako např. s Vacupowerem též zpevnění postavy. Vibrace dokážou velmi efektivně uvolnit svalové napětí a následně Vaše svaly zpevnit. Získejte pružnější a pevnější postavu bez namáhavého cvičení. Hubněte, relaxujte a zlepšujte si tělesnou kondici bez námahy s vibrační saunou! Kontaktujte nás!