Trvalá epilace IPL + RF

Samotné ošetření probíhá díky špičkovému lékařskému přístroji IPL v kombinaci s radiofrekvencí, který má v současné době nejnovější technologii v oblasti trvalé epilace.Ošetření tímto přístrojem je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Bezpečně, šetrně a naprosto bezbolestně odstraňuje chloupky tmavé, světlé, ale i šedivé!

JAK FUNGUJE FOTOEPILACE

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavým pigmentem (melaninem) event. krevním barvivem (hemoglobinem) v dříku a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 80 °C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla. Nepatrně pigmentovaná pleť naproti tomu zůstává nedotčena. Při úplném poškození vlasové pochvy nevyrůstá z místa růstu žádný chloupek, odstranění tohoto chloupku je trvalé.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Chloupky v místě epilace je potřeba měsíc před ošetřením nevytrhávat. Den před ošetřením je potřeba chloupky na ošetřovaném místě předem oholit. Z místa, které se bude ošetřovat se odstraní nanesený make-up apod. Tyto barevné pigmenty by se jinak působením intenzivního světelného impulzu spálily a mohly by proniknout do kůže – stal by se z nich nežádoucí permanentní make-up.Cíl ošetření spočívá v trvalém odstranění nežádoucích chloupků, proto musí být zničena místa růstu vlasových pochev. Chloupky pak postupně trvale vypadají. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese vrstva čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu s opticky plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.Po jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupku je v klidu (fáze telogenní), část roste (fáze anagenní). Proto je potřeba ošetření 4-6 opakovat !

Komentáře

Eva, 20.05.2016
Dobrý den, chtěla bych podstoupit trvalou epilaci IPL celého těla,mohu jí podstoupit teď na jaře nebo musím počkat na podzim? Děkuji za odpověď. | odpovědět

Přidejte svůj komentář:


nový kod