Suchá uhličitá koupel Biotherik

Víte, co je to suchá uhličitá koupel? Jedná se vlastně o zábal v pytli s oxidem uhličitým (CO2). Jde o velmi příjemnou, a hlavně mimořádně efektivní lázeňskou léčebnou proceduru. Používá se podobně jako např. liposukce na snižování nadváhy a odstranění celulitidy, revitalizaci pokožky, křečové žíly a otoky, ale též proti poruchám srdce a cév, na bolavé klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost a mnohé jiné neduhy.

Suchá uhličitá koupel je podobně jako vibrační sauna skutečně skvělým prostředkem pro celkové ozdravení Vašeho těla i mysli. Pokud zábal v pytli s oxidem uhličitým vyzkoušíte, poznáte, že se nejen cítíte v mnohem lepší kondici, ale také mladší a krásnější!

Jak suchá uhličitá koupel funguje?

Oxid uhličitý má schopnost rozšiřovat cévy a podporuje vyšší vstřebávání kyslíku. Suchá uhličitá koupel podobně jako lifting obličeje zvyšuje prokrvení jak na povrchu pokožky, tak hluboko v organismu, a zajišťuje dostatečný přísun kyslíku a živin do všech tělesných tkání, nervovým buňkám a mozku. Stejně jako Slim Up Ultra působí blahodárně také na naše duševní rozpoložení! Vyzkoušejte ji i Vy!