SLIM UP ULTRA

Potřebujete se dokonale uvolnit a ulevit svému tělu od toxinů a stresu? Chcete zlepšit svůj metabolismus a práci lymfatického systému, snížit tělesnou hmotnost a zbavit se celulitidy? Anebo byste rádi omladili svou pokožku či se zbavili akné? To všechno a ještě mnohem více Vám umožní Slim Up Ultra! Podobně jako např. Biotherik prospívá Vašemu tělu i duševní rovnováze!

Vyzkoušejte tento univerzální přístroj, který jedinečným způsobem kombinuje různé formy energie pro uvolnění, úlevu a zdokonalení Vašeho těla! Slim Up Ultra unikátním způsobem snoubí působení ultrazvukových zdrojů, eletrostimulace a infračenevených paprsků a působí blahodárně na Vaše zdraví a krásu!

Slim Up Ultra ideálně kombinuje infračervené světlo, elektrostimulaci a ultrazvuk

Unikátní přístroj Slim Up Ultra disponuje šesti zdroji infračervených paprsků, které lze přesně zacílit a pracovat s nimi v nejvhodnější hloubce na odstranění celulitidy a nežádoucích buněk. Zdroje infračervených paprsků jsou symetricky rozloženy tak, aby působily na tělo opravdu stejnoměrně a v nejvhodnějším úhlu. Infračervené světlo urychluje metabolismus tukové tkáně, snižuje tělesnou hmotnost a léčí celulitidu, zvyšuje detoxikaci a vylučování moči. Slim Up Ultra podobně jako např. vibrační sauna uvolňuje svaly a odbourává stres!

Slim Up Ultra účinně využívá eletkrostimulace jako prostředku obnovy a udržení svalů na úkor tuku i pro eliminaci a uvolnění toxinů a nežádoucích látek. Ultrazvukové vlny, které distribuuje 20 vysílačů, pomáhají efektivně odbourávat tuk a účinně léčí celulitidu, podobně jako např. lymfodrenáž nebo liposukce. Ultrazvuk má navíc blahodárné účinky na pleť, kterou dokáže revitalizovat a zbavit se akné.

Slim Up Ultra podporuje Vaše fyzické i duševní zdraví, ale učiní Vás také krásnějšími!

Slim Up Ultra přináší úlevu a uvolnění, ale také pevnější tělo, podobně jako lifting obličeje též zdravější pokožku, dobrou náladu bez zbytečného stresu – a tím Vás činí krásnějšími! Slip Up Ultra dokonale snoubí tři druhy energie, infračervené světlo, ultrazvuk a elektrostimulaci, a tím jedinečným způsobem podporuje Vaši mladistvou a spokojenou vizáž. Nechte na sebe působit blahodárnou energii Slim Up Ultra! Kontaktujte nás!