Přístrojová lymfodrenáž

Bolí Vás často hlava? Trpíte migrénami? Obtěžují Vás otoky, syndrom těžkých nohou, premenstruační bolesti? A jak jste na tom s nespavostí, stresem, únavou? A co Váš vzhled, přináší Vám radost, nebo Vás trápí podkožní tuk? Pokud trpíte alespoň jedním, ale třeba hned několika zmíněnými neduhy, mohla by právě Vám pomoci lymfodrenáž.

Tato speciální procedura se provádí podobně jako lifting obličeje hmatově, anebo za pomoci přístrojů. Přístrojová lymfodrenáž je moderní metoda masáže, která podporuje stabilní proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Využijte přístrojovou lymfodrenáž!

Komu je přístrojová lymfodrenáž určena

Přístrojová lymfodrenáž může stejně jako klasická metoda lymfodrenáže zlepšit život a přinést úlevu mnoha lidem. Všichi, kteří v práci dlouho sedí či naopak stojí, těžce pracující, sportovci i mnozí další mohou využít přístrojovou lymfodrenáž buď k regeneraci organizmu, anebo jako prevenci budoucích obtíží.

Přístrojová lymfodrenáž stejně jako např. liposukce pomáhá při odstraňování tukových polštářů. Neocenitelná je přístrojová lymfodrenáž při detoxikaci organizmu, křečových žilách a žilních nedostatcích, otocích končetin, nadváze, bolestech svalů, páteře, nohou, hlavy apod. Objednejte si odborně provedenou lymfodrenáž u zkušených odborníků!

Jak přístrojová lymfodrenáž probíhá?

Přístrojová lymfodrenáž probíhá na podobném principu jako klasická hmatová lymfodrenáž, jedná se však o moderní metodu masáže. Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi (stlačování) končetiny a vytváření tlakové vlny, která následně podporuje krevní a lymfatický systém.

Na rozdíl od manuální lymfodrenáže stimuluje v případě přístrojové lymfodrenáže lymfatické cévy nikoli dlaň, ale speciální přístroj s návleky pro končetiny a důmyslným systémem vzduchových komor, které se postupně naplňují.  Využijte špičkové techniky a ulevte svému tělu! Zkuste přístrojovou lymfodrenáž nyní! Kontaktujte nás!