Vás — štítek

Nalezeno ve stránkách

Úvod

Objednávky přijímáme na stejném tel.č. 737 937 444. Vítejte na našich stránkách AZARA studio, které Vás již řadu let zkrášluje na těle i na duši k Vaší plné spokojenosti.

O nás

Ne každý z nás má čas a chuť trávit několik hodin týdně v posilovně a proto je tu pro Vás Azara studio.

SLIM UP ULTRA

Slim Up Ultra podporuje Vaše fyzické i duševní zdraví, ale učiní Vás také krásnějšími.

Terapeutické lehátko

Terapeutické lehátko s jadeitovými válečky Vás podobně jako třeba Biotherik zbaví bolestí a stresů! Terapeutické lehátko pro Vaše dokonalé uvolnění! Stejně jako např!

Liposukce bez bolesti

Toužít po štíhlé, ladné postavě? Trápí Vás přebytečný tuk či povislé břicho? Chtěla byste mít postavu jako proutek? Většina z nás si nyní pozvdechne, že čas nelze zastavit nebo že na každodenní dřinu ve fitcentru nemá čas, vytrvalost ani peníze…Přesto existuje řešení pro každého! Jmenuje se liposukce, ale...

Neinvazivní liposukce Praha pro dokonalou postavu

Chcete mít dokonalou postavu? Neinvazivní liposukce je skvělé řešení! Pokud nejste ochotna trávit několik hodin denně v posilovně a trápit se dietami, pomůže jedině liposukce. Ale pozor – my známe recept na dokonalou postavu bez jakéhokoli operativního zásahu! Řešením je neinvazivní liposukce! Tato zcela bezbolestná...

Lymfodrenáž

Trpíte na tzv. těžké nohy? Sužuje Vás premenstruační syndrom? Bolí Vás často hlava, máte migrény či trpíte nespavostí? Anebo Vás jen rozčiluje Vaše celulitida a chcete se jí zbavit? Potom je právě Vám určena profesionálně provedená lymfodrenáž?

Lifting obličeje znamená být mladá a krásná

Lifting Vám přinese nejen mladší vzhled, zdravější a pružnější pokožku, ale zvýší také Vaše sebevědomí a nabije Vás tou správnou energií! Objednejte si lifting obličeje co nejdříve! Kontaktujte nás.

Přístrojová lymfodrenáž

A jak jste na tom s nespavostí, stresem, únavou? A co Váš vzhled, přináší Vám radost, nebo Vás trápí podkožní tuk? Pokud trpíte alespoň jedním, ale třeba hned několika zmíněnými neduhy, mohla by právě Vám pomoci lymfodrenáž?