Pro — štítek

Nalezeno ve stránkách

Program LIPOCELL

Využívá intenzity lehkých pro udů a velmi nízkých frekvencí, které jsou důležité zejména v kapilárách, aby se zvýšila mikro cirkulace a odvod odpadních látek.

V-SHAPE - VELA SHAPE

Video ošetření zde Video ošetření zde Princip a funkce: Lipo laser redukuje tukové buňky, radiofrekvence pro hřívá pokožku pro odstranění celulitidy a pro niká hluboko do pojivové tkáně.

Úvod

Zde máte přehled o kompletní nabídce špičkových služeb, pro bíhajících akcích i žhavých novinkách z oblasti redukce hmotnosti, formování postavy i ozdravných a revitalizačních pro cedur.

Neinvazivní liposukce Praha pro dokonalou postavu

Řešením je neinvazivní liposukce! Tato zcela bezbolestná liposukce a nevyžaduje žádné období pro rekonvalescenci a zotavení!

Léčivé kameny Jade

Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény. Jadeit je znám po celém orientu pro svůj blahodárný vliv na plodnost. Jeho zelená barva snižuje také horečku.

Program MODEL

Je určen společně pro situace, kde je požadováno současně jak snížení váhy tak tvarování těla.

Program MASS

Je určen společně pro situace, kde je požadováno současně jak snížení váhy tak tvarování těla.

Terapeutické lehátko

Terapeutické lehátko s jadeitovými válečky Vás podobně jako třeba Biotherik zbaví bolestí a stresů! Terapeutické lehátko pro Vaše dokonalé uvolnění! Stejně jako např!

SLIM UP ULTRA

To všechno a ještě mnohem více Vám umožní Slim Up Ultra! Podobně jako např. Biotherik pro spívá Vašemu tělu i duševní rovnováze?

Automatické masážní programy

Při automatickém režimu je možné volit mezi osmi masážními pro gramy pro masáž horních partií těla a mezi čtyřmi masážními pro gramy pro masáž dolních partií těla. Jednotlivé pro gramy se liší v části těla, kterou masážní hlavice masírují.

Lifting obličeje znamená být mladá a krásná

Toužíte po tom, abyste Vaše tvář vypadala krásně, čerstvě, mladě a odpočatě? Ráda byste měla pleť své tváře dokonale zdravou? Pro krásu a svěžest celého těla zvolte třeba vibrační saunu, ale speciálně pro Váš obličej je určen lifting!