Ošetření — štítek

Nalezeno ve stránkách

V-SHAPE - VELA SHAPE

3) Vyhněte se solarizace v prvním týdnu po ukončení ošetření 4) Používejte hydratační, séra, krémy a mléka pro péči o pleť na ošetřené plochy.

Trvalá epilace IPL + RF

Ošetření tímto přístrojem je vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Akce

AKČNÍ BALÍČKY PLATNÉ OD 1.5.2019 NOVINKA V AZARA STUDIU I V ČR HUBNĚTE JAKO CELEBRITY V USA. CHLADIVÁ LASEROVÁ RADIOFREKVENCE - ROZPOUŠTÍ TUKY, ŠPÍČKY, VIDITELNĚ ŘEŠÍ POVADLOU POKOŽKU, BŘÍŠKO PO PORODU, CELULITIDU, RYCHLE ZMENŠUJE OBJEM VAŠEHO TĚLA. JIŽ PO 1. OŠETŘENÍ JE VIDĚT VÝSLEDEK. 1x OŠETŘENÍ V DÉLCE...

Program MEGASLIM

pod hýžděmi. Je to nejsilnější trvalý program na lipolytické a fibrolytické ošetření , který je k dispozici. Neobsahuje společnou akci elektrostimulace, aby obě ultrazvukové fáze měly víc času a místa.

Program LIPOCELL

Pomáhá také u zpomaleného oběhu. Jeho hlavní použití je pro ošetření cévních syndromů, zpomalení oběhu krve a lymfy a ke vzniku otoků (edémů).

Ceník

Tato technologie je absolutní novinkou v oblasti trvalé epilace s účinností vyšší než ošetření laserem. Ošetření tímto přístrojem je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Bezpečně, šetrrně a bezbolestně odstraňuje chloupky tmavé i světlé.