Moderní metoda masáž — štítek

Nalezeno ve stránkách

Přístrojová lymfodrenáž

Tato speciální procedura se provádí podobně jako lifting obličeje hmatově, anebo za pomoci přístrojů. Přístrojová lymfodrenáž je moderní metoda masáž e, která podporuje stabilní proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Využijte přístrojovou lymfodrenáž.

V-SHAPE - VELA SHAPE

Vakuum (vacupress) + speciálně konstruované válce (endo masáž ), pronikají s radiofrekvencí do hloubky 5 až 20mm. Současné působení Vakua a radiofrekvence odbourává podkožní tuk.

Automatické masážní programy

Při automatickém režimu je možné volit mezi osmi masáž ními programy pro masáž horních partií těla a mezi čtyřmi masáž ními programy pro masáž dolních partií těla. Jednotlivé programy se liší v části těla, kterou masáž ní hlavice masírují.

O nás

...6cm hloubky tukové tkáně, profesionální přístrojovou lymfodrenáž s ručním uvolněním horních lymfatických cest, řešení celulitidy, masáž ní lůžko s kameny jade, vibrační posilovací stroj zvukovou vlnou, suchou uhličitou koupel Biotherik, komplexní...

Terapeutické lehátko

Stejně jako např. lifting obličeje nebo infra sauna přináší terapeutické lehátko skvělé uvolnění těla i duše. Naše masáž ní terapeutické lehátko STARJETT – 4 vychází s poznatků tradiční čínské medicíny!

Neinvazivní liposukce kryolipolýza

Nejnovější metoda kryolipolýza přístrojem CooLipo Twin má impozantní výsledky v bezoperačním odbourávání tuků.

Ceník

Kombinace vakua (vacupress) endo masáž s laserem a Radiofrekvencí 60J/cm3.

Léčivé kameny Jade

A právě z kamenů Jade jsou v masáž ní posteli B003 vyrobeny speciální masáž ní válečky, které jsou připevněny na kolejnicích a při masáž i pomalu projíždí tam a zpět podél celé páteře.