Ale — štítek

Nalezeno ve stránkách

Liposukce bez bolesti

Jmenuje se liposukce, ale pozor! Ne obyčejná, bolestivá a náročná operace, nýbrž liposukce bez bolesti!

SLIM UP ULTRA

Vyzkoušejte tento univerzální přístroj, který jedinečným způsobem kombinuje různé formy energie pro uvolnění, úlevu a zdokon ale ní Vašeho těla!

Vibrační sauna - oscilační masážní kabina

Jestliže toužíte po efektivním hubnutí, ale zároveň si potřebujete pročisit celé tělo i mysl, je pro Vás vibrační sauna tím pravým řešením?

Lifting obličeje znamená být mladá a krásná

Každý touží po krásné pokožce, a zvláště na obličeji. Na vizáži tváře přece záleží, jak se budeme cítit, ale také jak nás bude vnímat a hodnotit okolí. Lifting obličeje je skvělé řešení?

Terapeutické lehátko

Poddejte se skvělé masáži vyhřívanými válečky a získáte nejen pocit dokonalého uvolnění a harmonie, ale zbavíte se bolesti hlavy, migrény či některých příznaků chřipky. Vyzkoušejte skvělé terapeutické lehátko! Kontaktujte nás.

Neinvazivní liposukce Praha pro dokonalou postavu

Pokud nejste ochotna trávit několik hodin denně v posilovně a trápit se dietami, pomůže jedině liposukce. Ale pozor – my známe recept na dokonalou postavu bez jakéhokoli operativního zásahu! Řešením je neinvazivní liposukce!

Úvod

Naše nabídka staví na tradičních a prověřených aktivitách v oblasti péče o krásnou postavu a zdravé tělo, ale vychází také dokon ale vstříc nejnovějším trendům v medicíně, kosmetice či fitness.

Vaccumjet

rukou, obličeje, prsou apod. Znáte to – dřete se ve fitcentru, zadek zůstává stejný, ale zmenší se Vám prsa! To nyní Vaccumjet změnil.

Trvalá epilace IPL + RF

Bezpečně, šetrně a naprosto bezbolestně odstraňuje chloupky tmavé, světlé, ale i šedivé.

Přístrojová lymfodrenáž

A jak jste na tom s nespavostí, stresem, únavou? A co Váš vzhled, přináší Vám radost, nebo Vás trápí podkožní tuk? Pokud trpíte ale spoň jedním, ale třeba hned několika zmíněnými neduhy, mohla by právě Vám pomoci lymfodrenáž?

Suchá uhličitá koupel Biotherik

Používá se podobně jako např. liposukce na snižování nadváhy a odstranění celulitidy, revitalizaci pokožky, křečové žíly a otoky, ale též proti poruchám srdce a cév, na bolavé klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost a mnohé jiné neduhy.

Vibrační posilovací stroj Turbosonic

u neinvazivní liposukce a konečně porazíte i celulitidu! S Turbosonicem také spálíte více kalorií, ale vibrace budou mít, stejně jako např. u vibrační sauny, pozitivní efekt i na Váš metabolismus.